Здолбунівська центральна районна
БІБЛІОТЕКА

Найпопулярніші
книги місяця


Images view

Ми в соцмережах


Здолбунівська-Центральна-Районна Бібліотека
Мізоцька міська бібліотека
Здолбунівська міська бібліотека
Публічно-Шкільна-Бібліотека с.Дермань-Перша
Публічна бібліотека села Здовбиця
Дитяча бібліотека для дітей та юнацтва
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Миротин
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Спасів
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Івачків
Маломощаницька публічно-шкільна бібліотека
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Нова Мощаниця
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Кунин
Публічна бібліотека села Богдашів
Публічно-шкільна бібліотека с. Глинськ
Копитківська бібліотека
Новосілківська публічно-шкільна бібліотека
Публічна бібліотека села Стеблівка
Уїздецька публічно-шкільна бібліотека
Півченська публічно-шкільна бібліотека
Публічно шкільна бібліотека села Буща
Публічна бібліотека Гільча Перша
Публічно-шкільна бібліотека села Гільча Друга
Публічно-шкільна бібілотека с. Дермань Друга
Ступнівська публічно-шкільна бібліотека


ПШБ с. Дермань Перша
Мізоцька міська бібліотека-філія
Здолбунівська ЦСПШБ
Спасівська ПШБ

Мальовнича
ЗдолбунівщинаПеріодикаПеріодичні видання
бібліотеки


Позитив


Креативний буктрейлер
до книги "Гаррі Поттер
і філосовський камінь"


Пошук по сайту
 
Сторінки
Книга місяця
Березень 2017

Купеля

Купеля: збірка/Світлана Талан. — Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. — 240 с. ISBN 978-617-12-0174-3 Софійка відчувала біду, тому благала коханого Сашка не їхати в чергове від¬рядження. Із лагідною посмішкою він сказав, що повернеться за кілька тижнів, однак цього не сталося... Дівчина у відчаї! Від рідних хлопця вона дізнається, що спіткалося лихо і її Сашко потрапив до лікарні. Однак, побачивши його, Софійка розуміє: усе набагато страшніше... До видання такожувійшли оповідання з циклу «Грані сьогодення»: «Особис¬те», «Мій Тарас», «Він, вона і вино», «Запізніле зізнання», «Новий міст», «Спів¬бесідник за викликом», «Однокласник», «І щоб ніхто й ніколи...».

Чорний ліс

Чорний ліс : роман / Андрій Кокотюха ; передм. І. Патриля- ка. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015.-304 с. ISBN 978-966-14-9261-4 У Чорному лісі на Волині українці воюють відразу на три фронти: з німцями, росіянами та поляками. Головний герой — колишній міліціонер, зек, радянський диверсант — мусить розібратися в тому, хто друг, а хто ворог. У нього нині одна мета — зрозуміти, на чиєму боці правда, і відстоювати її зі зброєю в руках.

Зворотний бік сутіні

Зворотний бік сутіні : роман / Дара Корній ; передм. Т. Белімової. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейно¬го Дозвілля», 2016. — 288 с.: іл. ISBN 978-617-12-0492-8 Переймаючись особистими проблемами, заклопотані повсякденними справами, не одразу помітили могутні боги непримітну постать у сірому каптурі. Вона тихо приходила одного дня і пропонувала маленьку послу¬гу в обмін на маленьку обіцянку. І зникала до пори, залишивши по собі лише запах цвілі. Хто ж перший роздивиться сіре павутиння сутінок, що сплітається над крилами Птахи і шаленими вітрами Стриба, над сві-тами темних і світлих? Хто перший знайде втікачку Мальву, аби віднови¬ти рівновагу чи повернути прадавній Хаос?

Обірвана струна

Обірвана струна : Роман / Н. Фіалко. — Тернопіль : Богдан, 2016. - 352 с. ISBN 978-966-10-4541-4 У новому романі тернопільська письменниця Ніна Фіалко висвітлює початок гібридної війни на сході України, в якій гинули її найкращі сини. Головний герой твору Михайло Гон¬чарук — учасник Майдану, Революції Гідності, згодом — бо¬єць добровольчого батальйону, який дивом вийшов з Іловай- ського «котла». Покалічений чоловік переживає важкий період психологічної реабілітації, коли чиновники не визнають його учасником АТО і вимагають від нього довідок від тих, хто вже у засвітах. На Майдані Михайло випадково зустрічається з «двійником», доля зводить їх і в найтяжчу хвилину, коли життя обох висить на волосині. Обмінюючись знаннями про особливості подібних людей, Сашко доводить, що їм доручена якась одна й та сама місія, і хто з них залишиться живим, той мусить її виконати. Михайло, вражений почутим, після повер¬нення додому намагається доскіпатися до минулого своєї ро¬дини, щоб розгадати появу «двійника» в його житті, зрозуміти своє призначення на Землі. В основі твору — правдива історія, котра не залишить чи¬тачів байдужими.

Оголений нерв

Оголений нерв : роман / Світлана Талан ; передм. О. Хвос¬тової. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015.-544 с. ISBN 978-966-14-9095-5 Мирне й спокійне життя, міцна родина, вірні друзі... Усе, що здавалося непохитним, перевернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв`язки, і рідні люди й вірні друзі стають ворогами... Кілька місяців 2014 року Ссвєродонецьк перебував під владою опол-ченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової, чиї син і дочка опинилися по різні боки барикад... Так само розійдуться й шляхи друзів Генна- дія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах, і по душах...

Енн із Зелених Дахів

Енн із Зелених Дахів : Роман / Люсі-Мод Монтгомері; пер. з англ. Анни Вовченко. - Львів : Урбіно, 2016. - 320 с. ISBN 978-966-2647-08-2 Події цієї чудової книжки відбуваються в далекій Канаді, на остро¬ві Принца Едварда. На фермі Зелені Дахи живуть немолоді вже брат із сестрою, Метью й Марілла Катберти. Якось вони вирішили взяти із сирітського притулку хлопця, котрий міг би допомагати їм у господар-стві. Проте їхньому здивуванню не було меж, коли виявилося, що за-мість хлопця до них прибула руденька худорлява дівчина, Енн Ширлі. І в цієї незвичайної істоти виявилася напрочуд химерна вдача! Книжки канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері (1874-1942) вже понад століття користуються величезним успіхом у всьому сві¬ті. Щороку вони видаються мільйонними накладами у США, Канаді, Австралії та країнах Європи, за ними знято популярні кінофільми, створено театральні постановки. «Енн із Зелених Дахів» - початок циклу, що складається з восьми книжок.

Зворотний бік темряви

Зворотний бік темряви : роман / Дара Корній ; передм. Г. Пагутяк ; худож. О. Семякін.—2-е вид., стереотип, —Хар¬ків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. — 320 с.: іл. ISBN 978-966-14-5685-2 (дод. наклад) Разом зі своїм батьком, темним безсмертним Стрибогом, Мальва перейшла до світу темних. Її наставниця Птаха свідомо пішла на цей учинок, адже вважає, що Мальва са¬ма повинна зробити вибір: на чиїй стороні їй залишитися. Могутність дівчини зростає день у день, а знання — щогодини, та невдовзі вона дізнається про зворотний бік тем¬ряви.. . То чию сторону врешті-реш г обере Мальва, адже від цього залежить майбутнє, і не лише її?

Багряний рейд

Багряний рейд: роман / Андрій Кокотюха; передм. І. Патри ляка. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016.-288 с. ISBN 978-617-12-1459-0 Тільки-но зійшла з української землі німецька навала, як Совіти почали утиски й арешти Серце Максима Коломійця обливалося кров`ю, коли він бачив, як паплюжать рідний край Але й у відділі УПА, куди він пішов за покликом сумління, йому не довіряють. Бо він колиш ній міліціонер, радянський диверсант. А головне — чужий, бо Східняк: таке псевдо взяв со бі нинішній повстанський командир. Він має серед бійців недруга, котрий тільки й чекає від нього помилки. Та саме групу Східняка відряджають у рейд на Лівобережжя, у глибокий тил радянських військ. Бойове завдання Східняка: закріпитися в тилу й організувати по встанських рух на Київщині. Скількох побратимів ховатиме Східняк і хто допоможе йому помститися?

ЧУДОВЕ ЧУДОВИСЬКО І ПОГАНЕ ПОГАНИСЬКО

ЧУДОВЕ ЧУДОВИСЬКО І ПОГАНЕ ПОГАНИСЬКО. Казкова повість. [Обкл. І. Сулими], — К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. - 288 с. - ISBN 978-617-585-073-2 (укр.) Пригоди Чудового Чудовиська і дівчинки Соні тривають! Улюблений дитячий письменник Сашко Дерманський зумів і Майдан відстояти, і третю частину трилогії дописати! Та ще й яку!.. Блискучі діалоги, живописні характери, природна й багата художня мова яскраво засвідчують, що Сашко Дерманський гідно продовжує літературні традиції наших веселих класиків — від Котляревського й Гоголя до Остапа Вишні і Всеволода Нестайка... Нова порція смішних, моторошних і захопливих пригод чекає на тебе. Погане Поганисько готове звоювати усіх нас, але в сучасній Україні так багато відважних малих і великих героїв, що навіть абсолютне зло не завжди має шанс на перемогу...

Дата публікації: 03.04.2017
Прочитано: 579 раз
Додатково на дану тему
Січень 2017Січень 2017
Лютий 2017Лютий 2017
Червень 2017Червень 2017
Серпень 2017Серпень 2017
Вересень 2017Вересень 2017
Січень 2018Січень 2018
[ Назад | Початок | Наверх ]

Анонс подій
09.07.2018
Мультимедійні перегляди
Пам`ятні місця Німеччини

15.07.2018
Віртуальні подорожі
Відпочиваємо з німецькою: «Мандрівка» німецькомовними країнами» (до 2018 року німецької мови)

11.07.2018
мандрівка
Золоті рядки краєзнавчої поезії

23.07.2018
Виставка-панорама
Новинки з поштової скриньки прес-калейдоскоп «Віра зцілить ваші душі»(до 1030-річчя Хрещення Русі)

25.06.2018
майстер клас
Паперове цуценя

Шановні користувачі!
Чекаємо Вас у нашій бібліотеці! Якщо ви маєте намір подарувати нам книги - ми готові прийняти Ваш подарунок!!!
Наша адреса:
м.Здолбунів, вул.Шкільна, 39
тел.: (03652) 2-47-12

Бібліотека працює:
щодня з 9.00 до 18.15
вихідний день - субота
санітарний день - останній день місяця


Афіши


План заходів на ЛипеньМЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ


ДО 100-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ
РЕВОЛЮЦІЇ 1917–1921 РОКІВ

Нові документи


Природно-заповідний фонд ...
Електронні краєзнавчі книги
10-січ-2018
ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСН...
Методичні рекомендації
17-жов-2017
60 річниці Великої перемо...
Методичні рекомендації
18-чер-2017
Знайди свою зірку
Електронні краєзнавчі книги
18-чер-2017
Сценарій до Чорнобиля
Методичні рекомендації
18-чер-2017
Сценарій до Крут
Методичні рекомендації
18-чер-2017
Організація туристичних п...
На допомогу навчальному процесу
06-бер-2017

Каталог документів

Всього 169 файлів.

Книги ювіляри 2018

ПогодаВул. Шкільна, 39
Тел.: 2-47-12
Працюємо Пн-Пт,Нд
з 9-00 до 18-00
Яндекс.Метрика
Генерація сторінки: 0.021 сек. і 19 запитів до бази даних за 0.002 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.