Здолбунівська центральна районна бібліотека

Засідання туристичного клубу «Ріднокрай»
Дата: 29.01.2018
Тема: NewsВ читальній залі Здолбунівської центральної районної бібліотеки відбулося засідання туристичного клубу «Ріднокрай»,створеного на базі книгозбірні. Тема «Міжнародний зимовий облік птахів» вибрана не випадково, адже саме 28-29 січня проходить по всій Україні зимовий облік птахів.
Презентацію «Міжнародний зимовий облік птахів населених пунктів 27-28.01.2018р.» представила Головко Оксана - начальник наукового відділу Національного природного парку «Дермансько-Острозький». Присутні з слайдів дізналися, що великий зимовий облік є наймасовішим заходом для вивчення птахів у всьому світі.


Вони мали змогу не тільки переглянути фото птахів, але й почути спів кожної пташечки. Ще їх зацікавив відеоролик «Пташина ідальня. Чим годувати птахів взимку», тому що птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Найчастіше пернаті гинуть у сильні морози. Для підтримки достатньої температури тіла, вони витрачають дуже багато енергії, що отримують з їжі. Важливо годівнички птахів поповнювати підходящим кормом і потрібно знати, що можна, а що не можна давати їсти птахам.
Бібліотекар книгозбірні презентувала книжкову виставку «Птахи – наші друзі», на якій були представлені книги, енциклопедичні довідники та періодичні видання про різноманітний світ птахів.
Практична частина заняття проходила в формі екскурсії по місту, яку провели: голова Рівненського осередку товариства охорони птахів Ільчук Василь та Головко Оксана.
Кожний учасник заходу отримав анкету, яку потрібно було заповнити протягом години, спостерігаючи за птахами.
Бережіть і охороняйте наших пернатих друзів! Підгодовуйте їх зимою, вони віддячать вам весною і літом в сотні разів, рятуючи від комах, шкідників наші зелені насадження, радуючи нас своїм мелодійним співом.Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2604