Здолбунівська центральна районна бібліотека

Подаруй малюку іграшку
Дата: 19.12.2017
Тема: News


Незвичайного святкового дня, 19 грудня в Здолбунівській центральній районній бібліотеці пройшов аукціон знань «Подаруй малюку іграшку», присвячений Дню Святого Миколая. Мета якого спрямована на відродження національних традицій, на роз`яснення духовної цінності свята, виховання потреби в культурному та духовному зростанні. Під час заходу бібліотекарі ознайомили школярів 6-A класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІст. №6 (завуч Середюк Н.В.) з образом Святого Миколая та обрядом зустрічі свята Миколая, розповідали чому саме 19 грудня ми маємо улюблене всіма свято.
Присутнім було запропоновано відгадати зимові загадки та розповісти вірші та легенди, пов`язані з ім`ям Миколи Чудотворця.
Під час заходу з дітьми було проведено конкурс, в рамках районної акції «Різдвяна казка», оголошеної Національним природним парком "Дермансько-Острозький" по виготовленню новорічних прикрас. Найкращими були вироби: Кубович Каті, Іванової Олі, Галайдик Яни, Мамчура Володимира. Їх роботи буде вислано на районний конкурс.
Діти розповідали про свої гарні вчинки, ділились радістю, що зранку до кожного завітав Миколай і залишив подарунок.
Наслідуючи щедрість Миколая всі учасники отримали солодкі подарунки.


Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2589