Здолбунівська центральна районна бібліотека

Голодомор - війна без крові
Дата: 28.11.2017
Тема: News28 листопада бібліотекарі Здолбунівської центральної районної бібліотеки і Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту С. Живюк, Є. Самолюк , І. Трачук для учнів групи № 4 « Оглядач вагонів. Оглядач - ремонтник вагонів» провели усний журнал « Голодомор, війна без крові». На вшанування світлої пам`яті тих, хто помер голодною, мученицькою смертю у 1932-1933роках в Україні, було оголошено хвилину скорботи і відкрито першу сторінку журналу «День пам`яті жертв голодомору». Друга сторінка «Злочин проти власного народу» розповіла про здійснення геноциду проти українського народу. Про трагічну долю дітей, які становили третину від всіх померлих у 30 – ті роки ХХ століття, висвітлювалося на сторінці « Діти – жертви голодомору».

Тема голодомору правдивим словом знайшла відображення у творах художньої літератури. Така сторінка « Голодомор очима письменників" презентувала книги, в яких описано про жахливі роки Голодного Мору, масштаби цієї трагедії , внаслідок якої в мирний час і на своїй землі загинули мільйони наших земляків. Про найтяжчий і найжахливіший злочин, про зниклі з карти України сотні і тисячі сіл та хуторів, присутні дізналися переглянувши фільми «Штучний голод 1932-1933», « Голодомор. Великий злам» та ознайомилися з книжковою виставкою «Жнива скорботи».
Про ці події ми повинні читати, мусимо знати і пам`ятати. Нам усім, усій Україні, усім миром потрібно молитися, щоб не повторилися ті жахливі часи.Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2575