Здолбунівська центральна районна бібліотека

Здолбунівчанин заразив « вірусом читання» всю країну.
Дата: 16.11.2017
Тема: NewsСьогодні його знають у літературних колах західних областей і з задоволенням читають і дорослі, і малеча всієї України. Його твори захоплюють від першого слова до останньої крапки. Літератор володіє словом, йому відомий секрет проникнення в людські душі – його герої звичайні і незвичайні водночас, майстерно вибудовує сюжети про те, що хвилює кожного. Він переконує, що читання може бути не менш цікавим, аніж ком`ютерна гра чи телевізор.

Сергій Володимирович залюбки погоджується на прохання про зустріч з юними читачами і знаходить для цього час . 16 листопада літератор завітав до читальної зали Здолбунівської центральної районної бібліотеки, де його , аби поспілкуватися ,з нетерпінням очікували учні 4 – А класу ЗОШ I –II ст. №7 (вчителі Максимчук Л.Є., Удодик О.Л.). Діти з інтересом слухали розповідь письменника про історію написання його творів, про життєвий і творчий шлях. Під час зустрічі автор презентував не тільки відому учням трилогію про Федька, а й порадував юних читачів , що незабаром вийдуть з друку 3 нові книги.
Школярі задавали Сергію Володимировичу запитання, ділилися враженнями від раніше прочитаних його книг. Письменник залишив учням пам’ятні автографи та світлини на згадку.Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2569