Здолбунівська центральна районна бібліотека

Цей день пам`ятай, ніколи не забудь...
Дата: 27.10.2017
Тема: NewsМільйони українців, які в той грізний час робили все можливе, щоб захистити свою Вітчизну — це наші батьки, діди, брати і сестри. І земля, полита їхньою кров`ю — свята для нас земля. Про це треба пам`ятати. Розуміння того великого феномену, який вони виявили при відбитті нацистської навали і завдяки якому зберегли свій гордий дух, допоможе нам краще пізнати свої корені, свої джерела, нарешті, зрозуміти самих себе.
Нам не забути днів війни…
У нашій пам`яті вони.
І ті герої незабутні,
Що з нами йдуть в віки майбутні.

28 жовтня – день визволення України від нацистських окупантів. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.
27 жовтня в читальній залі центральної районної бібліотеки для учнів 10-А класу ЗОШ І-ІІІст. №6 м. Здолбунів (вчитель Скринник В.М.) та користувачів книгозбірні була проведена літературно-музична композиція «Цей день пам`ятай, ніколи не забудь…», присвячена 73-й річниці з Дня вигнання нацистських окупантів з України.
Ведучі заходу, бібліотекарі відділу обслуговування Самолюк Є.А., Коломис О.В. та учениці 10-А кл. ЗОШ І-ІІІст.№6 Артюхова К., Кочубей Д. нагадали в своїх виступах про те, що мільйони людей забрала війна, яких зусиль, мужності і жертв коштувала вона нашому народу, про те, що наше минуле і наше майбутнє пов`язані між собою незримим мостом пам`яті. Їх виступи перепліталися звучанням віршів і пісень воєнної тематики.
В кінці заходу присутні мали змогу ознайомитися з виданнями, які були представлені на книжковій викладці «Дорогами визволення України » і зробити фото на пам`ять.
Минають десятиліття… народжуються і виростають нові покоління все менше залишається тих, хто пам`ятає злочини нацистів. Але в пам`яті народній ніколи не погасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі. Вони віддали своє життя, за наше життя, за мирне голубе небо над нами, за святу Перемогу.
Зараз особливо актуальні ці сказані слова, коли в країні йде війна і ніхто не може залишитися осторонь. Нікому не може бути байдуже, навіть якщо постріли і вибухи лунають десь за сотні кілометрів, адже ми - єдина країна.


Пам `ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелимо їх тернистий шлях..Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2565