Здолбунівська центральна районна бібліотека

Студенти університету третього віку
Дата: 15.09.2017
Тема: News


На занятті літературно-краєзнавчого факультету (спільного проекту Здолбунівської районної бібліотеки і Здолбунівського районного територіального центру) студенти Університету ІІІ віку відвідали виставку художніх робіт у техніці батик (розпис тканин) здолбунівчанки Олени Фещук у Будинку культури цементників.
Глядачі милувалися художніми шедеврами, захоплювалися гармонією кольорів, переконувалися в оригінальному способі прикрашення тканин, розуміли, що це справжня ода ручній праці. Крім перегляду виставки відбулося живе спілкування з автором робіт. Бібліотекар Здолбунівської центральної районної бібліотеки представила присутнім нашу землячку Олену Фещук - практикуючого архітектора та дизайнера інтер`єрів.


Історію стародавнього розпису тканин та застосування його в країнах світу повідомила бібліотекар.
Батик Олени Фещук – це своєрідна технологія вільного розпису. Контури її робіт виконані об`ємною золотою, срібною або кольоровою пастою, які не заважають фарбі вільно розтікатися. Це мистецтво для справжніх фанатів кольору яким вона являється. Про це почули присутні з її виступу.
З представленої Оленою Фещук відео-презентації студенти Університету ІІІ віку побачили творіння мистецьких рук, а це -розписний жіночий одяг, дитячі сукні, інтер`єрні панно в техніці батик. Можливості фарб, вона широко застосовує в інтер`єрному дизайні: картини, панно, розписні штори.
Крім того Олена займається дизайнерським оформленням житла та публічних об`ктів, розробляє ескізи. Її проекти безпечні для здоров`я, для розвитку дітей, комфортні у використанні.
Оригінальність її в майстерному опануванні прадавньої художньої техніки, поєднанні традицій далекого Сходу з сучасним українським колоритом.
Приємно здивовані глядачі побажали авторці художніх робіт творчого натхнення, нових чудових творінь, знахідок в освоєнні батика, реалізації всіх задумів та віри у свої сили і можливості.
Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2557