Здолбунівська центральна районна бібліотека

Нові книги
Дата: 08.09.2017
Тема: News


За кошти районного бюджету Здолбунівська центральна районна бібліотека поповнилася новими книгами. Серед них такі книги:Старицька-Черняхівська Л.М.Діамантовий перстень: повість / Людмила Старицька-Черняхівська.-К.:Знання,2016.-166с.
Романтична повість про польське повстання 1830-1831 років, спрямоване проти російської корони. Оповідь сповнена співчуття до повстанців, наводяться цікаві подробиці протистояння між поляками і російським військом. Проте історичні події- лише канва для того, щоб розповісти про шляхетність головних персонажів, їхню мужність, відданість ідеалам свободи, людяності, благородства, високе кохання, що пробуджує у читачів найкращі почуття. Повість має динамічний сюжет і читається на одному диханні. Історичні процеси відображені у творі, перегукуються з тими подіями, що сьогодні відбуваються в Україні.Дерманський Сашко. Стонадцять халеп Остапа Квіточки. Книга перша: чудернацька.Повість,-К.: А-Ба-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016.-192с.
Не секрет, що книжки відомого українського письменника написані буцімто для дітей, з шаленою втіхою поглинають і старші читачі, включно з бабусями і дідусями. Цього разу автор утнув іншу штуку: «Стонадцять халеп Остапа Квіточки»- книжка, написана нібито для старшої читацької аудиторії, але ж…Немає жодних сумнівів, що чудернацькі та смішні пригоди молодого вчителя Остапа й не менш чудернацькі та смішні походеньки недодідька Вельзепера припадуть до смаку не лише старшим, а й молодшим школярам.Гаврош Олександр. Розбійник пинтя у заклятому місті.Роман,- К.: А-Ба-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016.-304с.
«Розбійник Пинтя у Заклятому місті» - це не просто роман, сповнений дивовижних пригод, які там описав один із найяскравіших сучасних дитячих письменників Гаврош Олександр.Це перша в українській літературі казкова хроніка, заснована на реаліях українських народних казок Карпатського регіону.Це запрошення в захопливу, сповнену небезпек і неймовірних перевтілень мандрівку у Закрайсвіття, де разом із шляхетним розбійником Пинтею діють нові друзі та вороги- Прунслик, Чорний лицар, Церцерушка, Зелений заєць, дракон Шаркань, Ганджі- баба та багато інших…
Запрошуємо користувачів відвідати бібліотеку та ознайомитися з новими книгами.Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2554