Здолбунівська центральна районна бібліотека

"За велінням часу та покликом душі"
Дата: 17.08.2017
Тема: News


До Дня Незалежності України працівники Здолбунівської центральної районної бібліотеки спільно з Університетом третього віку створеного при Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели чергове заняття літературно-краєзнавчого факультету, на тему «Славні сторінки української історії» .

Успіх нинішнього українського державотворення значною мірою залежить від того, як ми об`єктивно проаналізували власний історичний досвід. На фоні відео – перегляду «Слава і воля України» бібліотекар назвала трагічні та героїчні періоди нашої історії , видатних діячів, легендарних героїв і тих велетнів духу хто сміливо піднімав свій голос за волю України.Сьогодні ми стали свідками й учасниками творення новітньої української історії і кожен громадянин повинен зробити свій внесок. Бо немає жодної людини, яка б не долучилась до ініціативи допомоги воїнам АТО. Війна, в першу чергу, асоціюється у нас з нашими бійцями і рідко коли з їхнім надійним тилом - військовими священиками. А їх місія надзвичайно важлива для бійців, адже військові священики стають і друзями, і порадниками, і психологами. Можуть передати частинку тепла, любові для тих хто воює, прокласти стежинку до солдатських сердець та душ. Укріпити віру, допомогти словом і щирою молитвою,підтримати у скруті, розвіяти сум`яття, утверджуватись у правдивості мети заради якої вони на сході боронять власну землю. У цьому переконались присутні з виступу запрошеного старшого капелана оперативного командування «Захід» настоятеля Хрестовоздвиженського храму с. Богдашів протоієрея Тараса Волянюка. Представлені фотографії із місць в яких служив капелан о.Тарас дали можливість побачити, що відбувається в зоні АТО та реалії життя сучасних військових.
Присутні переконались, що боронити незалежність сьогодні – наш святий обов`язок перед попередниками, які були корінням, джерелом Української державності.


Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2546