Здолбунівська центральна районна бібліотека

Зустріч з характерником Дмитром Голубом
Дата: 20.07.2017
Тема: News


20 –го червня працівники Здолбунівської центральної районної бібліотеки спільно з університетом третього віку створеного при Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели чергове заняття літературно-краєзнавчого факультету, на якому відбулася зустріч із характерником Дмитром Голубом.


Бібліотекар Здолбунівської центральної районної бібліотеки розповіла про характерників - це були козаки, які, за сучасним визначенням, володіли екстрасенсорними і паранормальними здібностями: телепатією, яснобаченням, здатністю до гіпнотичного впливу. Існує чимало легенд про те, що козаки володіли до того ж і здатністю до подорожей в потойбічний, загробний світ. Також був представлений відеоролик на тему: «Козак характерник, міф чи реальність?».
Про себе Дмитро Голуб розповів, що очолює громадську організацію оздоровчий центр Української духовної республіки «ЕДЕМ», яка об`єднує цілителів фіто – терапевтів, представників офіційної медицини.
Запропонував систему омолодження, оздоровлення, оздоровчі фізичні вправи та методику самозцілення, поділився секретами здоров`я, любові, багатства, щастя та успіху.
Бібліотекар пункту видачі с. Лідаво Оксана Хандрук поділилася інформацією про бойовий гопак.

Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2539