Здолбунівська центральна районна бібліотека

Свято в костелі
Дата: 06.06.2017
Тема: News


Доброю традицією в нашому місті стало відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Свято відбулося завдяки Товариству Польської Культури Здолбунівщини та за сприяння Генерального Консульства Республіка Польща в Луцьку і місцевих благодійників на території римо-католицького храму Святих апостолів Петра і Павла. Це чудове свято для дітей з вадами здоров’я та з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.
Завдяки співпраці Здолбунівської центральної районної бібліотеки з Товариством Польської Культури Здолбунівщини користувачі бібліотеки та учні Здолбунівської загальноосвітньої школи №5 мали можливість показати свої таланти на сцені.
Діти розповідали вірші українською та польською мовами, співали пісні танцювали. Організатори свята підготували веселі розваги для малечі: стрибки на батутах, катання на машинках. Присутні мали змогу взяти участь у майстер-класах з виготовлення оберегу «ангелика-мотанки» під керівництвом Тетяни Мялковської, малювання на мольбертах та дощечках.
В продовж заходу всіх бажаючих частували канапками, гарячою ковбаскою та солодощами. На завершення свята всіх учасників нагороджували грамотами та подарунками.
Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2520