Здолбунівська центральна районна бібліотека

День Українського добровольця в бібліотеках району
Дата: 16.03.2017
Тема: News


Вшановуючи мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяючи подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань завідувачка публічно-шкільною бібліотекою с. Глинськ провела інформаційну годину «Добровільні захисники Вітчизни».


В публічній бібліотеці с. Богдашів відбулась патріотична година «Добровольці – твої земляки».Публічна бібліотека с. Здовбиця долучилась до відзначення Дня українського добровольця провівши патріотичну годину в Пластовій оселі НСОУ Пласт Станиця Здовбиця – Здолбунів. Новаки і Юнаки пласту дізналися про добровольчі батальйони, добровольців, які боронять рубежі нашої держави на сході. З цікавістю слухали уривки з книги Бориса Гуменюка " Блокпост", які читали Марія Кравчук та Сніжана Король.В ПШБ с.Ступно відбувся огляд літератури приурочений Дню українського добровольця. Присутні ознайомились із новими надходженнями, що висвітлюють події в зоні АТО, а також, зачитали вірші місцевих поетів присвячені захисникам України.Голосні читання по книзі "Героям слава"пройшли в публічно-шкільній бібліотеці с. Дермань Перша. Діти прослухали розповіді з книги про героїчні вчинки наших воїнів на фронті і в тилу, про їх бойових побратимів, жінок, які воюють за Україну.Здолбунівської загальноосвітньої школи №3 провели з учнями 6-го класу коментоване читання книги «Героям Слава!». Діти із захопленням прослухали оповідання «Герой на прізвисько «КІВІ», вони сміливо і по дорослому висловлювали свої думки та щиро зізнались, що вони також готові стати захисниками своєї країни.В районній бібліотеці для дітей та юнацтва з метою вшанування людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності своєї Батьківщини було проведено урок мужності "Пішли за покликом серця". Присутні переглянули відеофільм"Добровольці".

В приміщенні Мізоцької міської бібліотеки відбулися літературні читання книги «Героям слава!», присвячені Дню українського добровольця. Школярі Мізоцького НВК уважно слухали розповіді про героїв, які боронять нашу країну від ворога, а також ознайомилися із новими книгами, про героїчні події в зоні АТО, що надійшли в фонд бібліотеки.

Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2495