Здолбунівська центральна районна бібліотека

Поетичний флешмоб «Читаю Шевченка і лячно мені. У кожному слові – теперішні дні»
Дата: 09.03.2017
Тема: NewsЗ нагоди 203-ї річниці від дня народження Великого українця Тараса Григоровича Шевченка працівники Здолбунівської районної бібліотеки провели поетичний флешмоб «Читаю Шевченка і лячно мені. У кожному слові – теперішні дні» у Здолбунівському будинку - інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Сьогодні поезія залишається особливо актуальною, повчальною - деякі вірші стали пророчими.
Слово Шевченка переходило з вуст у вуста, передавалося від однієї людини до іншої й нікого не полишало байдужим. Бібліотекарі спільно з підопічними закладу перегорнули сторінки Кобзаря, вчиталися, сповнились енергетикою Шевченківського слова.Стало відчутно, що Шевченко навічно оселився в серці кожного з присутніх. Творчість відомого Пророка викликало в людей почуття гордості і захоплення красою, своєю силою, народною мудрістю.
Емоційно звучали слова поета у виконанні підопічних інтернату Оліферчук Софії Євтихівни, Розлуцької Марії Гаврилівни, Мороза Миколи Федосійовича, Лесковця Василя Васильовича. Під час заходу були прослухані записи віршів Т. Шевченка у виконанні Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Михайла Мельника, прослухали запис музичної композиції «Зоре моя вечірняя» у виконанні Марти Шпак.
Вірші, які читались сьогодні, пісні, які звучали сьогодні, вже два століття виконує український народ. Тож шануймо їх, борімося за наш народ, за нашу мову, як любив, боровся і заповідав нам наш Великий Кобзар – цими словами підсумувала захід працівник бібліотеки.

Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2492