Здолбунівська центральна районна бібліотека

День вшанування Героїв Небесної сотні в бібліотеках району
Дата: 21.02.2017
Тема: News


В клубі с. Стеблівка відбулася година пам`яті і скорботи присвячена вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні. Зав. бібліотекою Вільчик Анжела розповіла про відвагу і силу духу патріотів, які три роки тому вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані. Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної Сотні і героїв АТО. Запалили свічку пам`яті. Переглянули виставку «Герої не вмирають».


В ПШБ с. Глинськ спільно з працівниками будинку культури до дня вшанування Героїв Небесної сотні було переглянуто слайд презентацію «Герої Небесної сотні» та проведено урок мужності «Повстали в граніті синові очі» (про нашого земляка «кіборга» Дацюка Ю.А.)
В Глинській ЗОШ І-ІІІ ст.. зав.ПШБ Дацюк О.П. представлено виставку-реквієм «Герої Небесної сотні»В публічній бібліотеці с. Богдашів до дня вшановування Героїв Небесної сотні відбулася година історичної правди »Небесній сотні шана й молитви, за чисті душі ,що злетіли в небо».У Кунинській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшла лінійка – реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».
Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2478