Здолбунівська центральна районна бібліотека

Час і досі не загоїв рану-цей одвічний біль АФГАНІСТАНУ
Дата: 15.02.2017
Тема: Programme


В лютому Україна відзначає день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 –му річницю виведення радянських військ із Афганістану.
13 лютого в приміщенні Маломощаницької ЗОШ I-IIст був проведений вечір-зустріч з воїнами-афганцями «Солдат війни не вибирає».

Метою даного заходу було - ознайомити учнів з трагічною сторінкою нашої історії, виховувати повагу до учасників військових подій в Афганістані, розповісти про односельчан, що служили в Афганістані, віддати данину пам`яті полеглим воїнам-афганцям. . Чимало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. На запрошення бібліотекря Новосад Н.Я відгукнувся голова спілки воїнів-афганців Здлобкнівського району Косменюк В.І,який на зустріч приїхав з побратимами:КовальчукА.А., Кирилюк І.А.,Дзьобик М.М.,.Долучився до них житель нашого села Мала Мощаниця учасник бойових дій в Афганістані, Лукашук В.В. Школярі-учасники пришкільного бібліотечного гуртка "Юний читач", зачитали вірші присвячені війні Афганістану. Бібліотекар розповіла про передумови і причини війни. Потім до слова були запрошені воїни-афганці. Присутні на вечорі-зустрічі були школярі і працівники школи. Присутні і гості мали змогу переглянути книжково-тематичну поличку"Час і досі не загоїв рану-цей одвічний біль Афганістану".
Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2472