Здолбунівська центральна районна бібліотека

День Святого Валентина в бібліотеках району
Дата: 15.02.2017
Тема: Internet


14 лютого весь християнський світ відзначає День святого Валентина — покровителя всіх закоханих. Це найромантичніше свято, коли всі признаються один одному в любові і дарують валентинки своїм коханим.
День Святого Валентина в країнах відзначають по різному, в нас закохані дарують один одному подарунки та поцілунки. В ПШБ с. Новосілки учасники клубу за інтересами «Український віночок» готуючись до Дня Святого Валентина разом з керівником клубу робили «валентинки», якими вітати один одного.14 лютого в шкільній бібліотеці с. Новосілки була проведена година спілкування до дня Святого Валентина «Любов, яка тримає світ». Бібліотекар розповіла дітям що означає свято Святого Валентина, а також як святкують його в нас на Україні. Діти ділилися своїми думками щодо свята та його походження. Участь брали також учасники клубу за інтересами «Український віночок» де
продемонстрували свої валентинки.В клубі с. Стеблівка відбувся вечір відпочинку до дня Святого Валентина «Валентинів день». Ведуча Банацька Олена розповіла про історію цього молодіжного свята. Свято продовжила розважально-ігрова програма під час якої проводились конкурс талантів, освічення, найкращий виріб до дня Святого Валентина.Присутні на святі переглянули виставку «Любов врятує світ», яку підготувала зав. бібліотекою Вільчик А. Свято закінчилося святковою дискотекою.Глинською ПШБ спільно з працівниками будинку культури до дня закоханих було проведено поетичні фантазії «Світ почуттів»
Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2471