Здолбунівська центральна районна бібліотека

Зустріч з письменником Сергієм Синюком
Дата: 08.02.2017
Тема: News


8-го лютого в Здолбунівській центральній районній бібліотеці відбулася поетична зустріч з письменником, журналістом, краєзнавцем, істориком, перекладачем Сергієм Синюком (в рамках акції "Писменицький маршрут" . Учасниками заходу були члени літературної студії «Зорецвіт» при Здолбунівському районному центрі творчості дітей та юнацтва (керівник Ю.Бржечко).
Присутні мали змогу ознайомитися з презентацією про життєвий та творчий шлях поета «Сергій Синюк: письменницький маршрут» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Автор презентував свою нову книгу «Літературна кухня або порадник прозаїка-початківця», читав свої вірші та розповідав про творчі здобутки, виконував авторські пісні під гітару. Головною порадою від автора для учнів, майбутніх поетів та прозаїків було – найбільше читати друкованого тексту, не менше 50 книжок на рік. «Саме від начитаності залежить Ваше уміння» - так резюмував свою рекомендацію Сергій Синюк. Талановита молодь під супровід гітар виконувала авторські пісні. Самобутній автор Марія Солтис читала свій вірш, присвячений подіям в Авдіївці.
Відбулося живе спілкування автора із присутніми на заході. Він зачарував усіх своєю ерудицією, знанням світової та вітчизняної літератури. Протягом зустрічі Сергій Ярославович рекомендував для читання найкращі світові твори та відповідав на питання юних поетів.

Це стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2467