Здолбунівська центральна районна бібліотека

Квест в бібліотеці (ВІДЕО)
Дата: 03.02.2017
Тема: Internet


Міжнародний рух Flying Bag, молодіжним координатором якого є Софія Орлова, Здолбунівська районна бібліотека та громадська організація ЗЕОН за підтримки депутата обласної ради Владислава Сухляка (заготовки на Квест, призи, солодкий стіл) провели чудовий енергійний Квест в стінах бібліотеки. Розробник Квесту Микола Мокрик підготував багато зашифрованих завдань, відгадка яких зайняла у команди ЗОШ №5 1 годину і 1 хвилину часу.Команда була сформована із учнів які вивчають польську мову, представляють Здолбунівщину у теледебатах (ефіри на Рівне1 вже у лютому), а також зареєстровані в групі Flying Bag (Літаючі рюкзачки) та зняли відео про свої рюкзачки.

Переможці отримали у вигляді нагороди шкільне приладдя. Як зазначив представник FlBag Микола Орлов:

В умовах глобалізації діти не повинні відчувати кордонів у спілкуванні з однолітками. Тому добре що учні вчать багато іноземних мов. Щодо рюкзаків, то вони не мають шкодити здоров’ю дітей, адже за рекомендаціями МОЗ їх вага має бути в межах 10% від ваги самого школяра.

Депутат облради Владислав Сухляк висловив захоплення розумом і допитливістю дітей, побажав їм гарно вчитися та разом із Софією Орловою нагородив потрібним для шкільного життя приладдям.

Стаття на ЗСЦе стаття опублікована на сайті: http://lib.ukrsd.com.ua
Посилання на цю статтю: http://lib.ukrsd.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=2464