Здолбунівська центральна районна
БІБЛІОТЕКА

Найпопулярніші
книги місяця


Images view

Ми в соцмережах


Здолбунівська-Центральна-Районна Бібліотека
Мізоцька міська бібліотека
Здолбунівська міська бібліотека
Публічно-Шкільна-Бібліотека с.Дермань-Перша
Публічна бібліотека села Здовбиця
Дитяча бібліотека для дітей та юнацтва
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Миротин
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Спасів
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Івачків
Маломощаницька публічно-шкільна бібліотека
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Нова Мощаниця
Публічно-Шкільна-Бібліотека села Кунин
Публічна бібліотека села Богдашів
Публічно-шкільна бібліотека с. Глинськ
Копитківська бібліотека
Новосілківська публічно-шкільна бібліотека
Публічна бібліотека села Стеблівка
Уїздецька публічно-шкільна бібліотека
Півченська публічно-шкільна бібліотека
Публічно шкільна бібліотека села Буща
Публічна бібліотека Гільча Перша
Публічно-шкільна бібліотека села Гільча Друга
Публічно-шкільна бібілотека с. Дермань Друга
Ступнівська публічно-шкільна бібліотека


ПШБ с. Дермань Перша
Мізоцька міська бібліотека-філія
Здолбунівська ЦСПШБ
Спасівська ПШБ

Мальовнича
ЗдолбунівщинаПеріодикаПеріодичні видання
бібліотеки


Позитив


Креативний буктрейлер
до книги "Гаррі Поттер
і філосовський камінь"


Пошук по сайту
 
Нестор українського перекладацтва :Борис Тен
8 грудня в читальній залі ЦРБ відбулася презентація виставки-вшанування «Нестор українського перекладацтва: Борис Тен»( до 120 річчя від дня народження М.В. Хомичевського) для учнів 8-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6. Зав.відділом обслуговування Романчук А. В. присутніх познайомила з книгами та статтями з періодичних видань про життєвий і творчий шлях нашого земляка, відомого перекладача, який здобув собі почесне місце в історії української культури творчою працею, бо з-під його пера постали переклади світової класики, починаючи від «Іліади» і «Одіссеї» Гомера, «Прометея» Есхіла, Віктора Гюго, Фрідріха Шиллера, Вільяма Шекспіра, Юліуша Словацького, Адама Міцкевича та інших. Бібліотекар наголосила про значення подвижницької творчої праці Миколи Хомичевського, яка зростатиме і надалі, про переклади,яким судилося довге і прекрасне життя.
Докладніше | Дата: 08.12.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 104 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Я маю право!

Виставка буклетів Міністерства юстиції України в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я маю право!" під час проведення Всеукраїнського тижня права. Матеріали до виставки презентувало Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.
Докладніше | Дата: 07.12.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 104 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Зустріч 3 письменницею Рівненщини Неонілою Диб`як
6 грудня в читальній залі Здолбунівської ЦРБ в рамках акції « Письменницький маршрут» відбулася зустріч рівненської поетеси ,прозаїка, члена Національної спілки письменників України Неоніли Диб`як з бібліотечними працівниками Здолбунівської ЦСПШБ. Бібліотекар розповіла про життєвий шлях письменниці та ознайомила з виданнями із її творчого доробку. Неоніла Диб`як поділилася роздумами про свою різножанрову творчість: поезію, прозу, мініатюри, твори для дітей. Відмітила,що має родинні почуття до бібліотекарів. Зауважила, що пише про те, що бачить, що промовляє до її душі, що відчуває серцем. Вона має дар від Бога: вміння бачити прекрасне, вірити у добро і нести його людям через Слово. «…Треба жити на повну потужність, брати від життя все ,що гарне, і що добре і дарувати його людям» - наголосила авторка .З особливою любов`ю пані Неоніла пише про милий серцю рідний край і збирає матеріал на видання нової книги про свою малу Батьківщину.
Докладніше | Дата: 06.12.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 152 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Нестор українського перекладацтва : Борис Тен
В читальній залі Здолбунівської центральної районної бібліотеки оформлено виставку-вшанування «Нестор українського перекладацтва : Борис Тен» до 120 річчя від дня народження поета, перекладача, музикознавця, колишнього священика Української автокефальної православної церкви, члена Спілки письменників України Миколи Васильовича Хомичевського. «Бог щастя дав у Дермані родитись»…- таку назву має перший розділ виставки, який представляє книги і матеріали з періодичних видань з біографією Бориса Тена, спогади та дослідження його непростого життєвого шляху. З другого розділу«Невтомний словолюб» читачам буде цікаво дізнатися про добірку оригінальних творів, вміщених у збірнику «Жадань і задумів неспокій», та певну частину поезій, оскільки багато написаного було втрачено за складних життєвих обставин. Про багатющу перекладацьку і самобутню творчу спадщину Миколи Хомичевського розповідається у третьому розділі виставки « Шукач античних перлин». Основною справою життя поета був переклад Гомерових « Іліади» і « Одіссеї», над якими він працював упродовж 31 року. Також Борис Тен переклав із багатьох мов праці класиків світової літератури: Есхіла, Арістофана, Шіллера,Міцкевича, Шекспіра,Гете . Цим книгам судилося довге життя , з ними можна ознайомитися, відвідавши бібліотеку.
Докладніше | Дата: 05.12.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 116 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Мову закону знати і вивчати
з 4 по 10 грудня в читальному залі Здолбунівської ЦРБ діє книжкова виставка "Мову закону знати і вивчати" до Всеукраїнського тижня права .
Докладніше | Дата: 04.12.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 82 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Дефіцит, що укорочує життя (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ)

В читальній залі Здолбунівської центральної районної бібліотеки пройшло інформаційне повідомлення « Дефіцит, що вкорочує життя» до відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ. Бібліотекар повідомила користувачів про історію появи нової хвороби, яка з’явилася в Америці у 1981 році. Захворювання на СНІД охопило більшість країн і стало реальною загрозою для кожної людини, нашим дітям, внукам, про це тривогу б`ють не тільки лікарі, але й батьки. Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. Про жахливу хворобу та її наслідки розповідалося у переглянутому відеофільмі « Життя навиворіт. ВІЛ/ СНІД».
Докладніше | Дата: 01.12.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 113 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Голодомор - війна без крові

28 листопада бібліотекарі Здолбунівської центральної районної бібліотеки і Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту С. Живюк, Є. Самолюк , І. Трачук для учнів групи № 4 « Оглядач вагонів. Оглядач - ремонтник вагонів» провели усний журнал « Голодомор, війна без крові». На вшанування світлої пам`яті тих, хто помер голодною, мученицькою смертю у 1932-1933роках в Україні, було оголошено хвилину скорботи і відкрито першу сторінку журналу «День пам`яті жертв голодомору». Друга сторінка «Злочин проти власного народу» розповіла про здійснення геноциду проти українського народу. Про трагічну долю дітей, які становили третину від всіх померлих у 30 – ті роки ХХ століття, висвітлювалося на сторінці « Діти – жертви голодомору».
Докладніше | Дата: 28.11.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 148 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Україна пам`ятає - світ визнає

З 24 по 30 листопада 2017 року в Здолбунівській центральній районній бібліотеці до Дня пам`яті жертв голодомору і політичних репресій діє книжкова виставка – інсталяція « Україна пам`ятає - світ визнає». У першому розділі виставки « Розсекречена пам`ять» можна ознайомитися з книгами, на сторінках яких вміщено комплекс матеріалів і документів викривного характеру, що впродовж деситиліть становили державну таємницю ,зберігалися під грифами секретності і були недоступні для дослідників. «Розповівши правду»…. – таку назву має другий розділ, який представляє книги, де очевидці згадують свої гіркі спогади і як вони пережили те страшне лихо – голодомор 1932-1933 рр., що забрав життя мільйонів наших людей. З третього розділу виставки «Тема голодомору в художній літературі» читачам буде цікаво дізнатися про твори, присвячені одній з найжахливіших трагедій в історії людства –геноциду українського народу.Кожний твір – ніби чистий голос із глибокої темені про 33 –й, сповнений печалі і любові. Це саме те, про що неможливо не читати і не можна забувати! Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з книжковою виставкою.
Докладніше | Дата: 24.11.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 126 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Захід пам`яті і скорботи


Пам`яті мільйонів українців, які померли від голоду, заподіяного сталінським тоталітарним режимом 1932-1933 років присвячене засідання літературно-краєзнавчого факультету Університету ІІІ віку спільного проекту Здолбунівської районної бібліотеки і Здолбунівського районного територіального центру. Тож пам`ятати хоч сьогодні із запізненням у кілька довгих десятиліть мільйонів жертв, засудити творців цієї чорної сторінки в історії України, наголосила бібліотекар Здолбунівської районної бібліотеки на початку заходу.
Докладніше | Дата: 23.11.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 139 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Урок мужності

22 листопада в читальній залі Здолбунівської ЦРБ відбувся урок мужності « За долю України став Майдан» з нагоди Дня гідності і свободи. Він був проведений працівниками книгозбірні спільно з учнями 9 –б класу ЗОШ I –IIIст. № 4 ( кл. керівник Куц Т. І., вчитель історії Гульчук О. М.). Захід розпочався хвилиною мовчання вшанування пам`яті Героїв, які загинули на Майдані, і тих, хто віддав своє життя за свободу на Сході України. На урок були запрошені учасники Майдану, які щиро переймалися долею своєї країни і її майбутнім – Олег Тищенко і Валерій Загородній. З перших вуст очевидців присутні дізналися про події, які відбувалися у 2013 -2014 роках в Києві, про ті чи інші рішення, які вони приймали,і заради чого ризикували власним життям. Відкрита і емоційна розповідь гостей не залишила байдужим жодного учня. Вони відчули себе справжніми українцями, гідними пам`яті наших славних героїв.
Докладніше | Дата: 22.11.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 110 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Ресторанно – готельний бізнес :організація та техніка обслуговування

З 17 листопада 2017 по 19 січня 2018 року в читальній залі Здолбунівської центральної районної бібліотеки дії пересувна книжкова виставка «Ресторанно – готельний бізнес :організація та техніка обслуговування» з фондів Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки . В книгах , які представлені на виставці , розповідається про специфіку , особливості, сучасні концепції організації обслуговування в готелях і ресторанах.
Докладніше | Дата: 17.11.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 86 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

З 16.11. по 22.11.2017 року в читальній залі Здолбунівської ЦРБ діє книжкова виставка «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки» ( до Дня Гідності і Свободи), на якій представлені книги, присвячені всім патріотам України, які боролися і продовжують боротися….І тим, хто загинув за нашу Свободу.
Докладніше | Дата: 16.11.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 97 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Здолбунівчанин заразив « вірусом читання» всю країну.

Сьогодні його знають у літературних колах західних областей і з задоволенням читають і дорослі, і малеча всієї України. Його твори захоплюють від першого слова до останньої крапки. Літератор володіє словом, йому відомий секрет проникнення в людські душі – його герої звичайні і незвичайні водночас, майстерно вибудовує сюжети про те, що хвилює кожного. Він переконує, що читання може бути не менш цікавим, аніж ком`ютерна гра чи телевізор.
Докладніше | Дата: 16.11.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 112 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Наша мова - мова вічної землі

Щорічно 9 листопада наша країна відзначає важливе для нас свято – День української писемності та мови. Це свято було встановлене в 1997 році і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток, популяризацію та водночас демонстрацію її багатства і краси.
В цей день ми вшановуємо пам`ять святого Преподобного Нестора Літописця, який був послідовником творців слов`янської писемності Кирила і Мефодія і якого називають основоположником письмової української мови.
Докладніше | Дата: 10.11.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 152 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Найперше було слово…

З 02.11 по 10.11.2017р. в читальній залі Здолбунівської центральної районної бібліотеки діє книжково-ілюстративна виставка «Найперше було слово…», присвячена Дню української писемності та мови. Мета якої: показати красу і багатство української писемності та рідної мови, її різноманітні можливості, так як рідна мова – це духовна святиня, найбільший і найдорожчий наш скарб.
Докладніше | Дата: 03.11.2017 | Розмістив: Андрій | Прочитано: 149 | Коментарі Надрукувати  Відправити другу
Всього 1985 на 133 сторінках по 15 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | 133 ] [>>]

Анонс подій
07.05.2018
Виставка-спомин
Воїне, подвиг твій безсмертний (до Дня пам`яті та примирення)

10.05.2018
Книжково-ілюстративна виставка
«Все добро на світі – від матері» (до Дня Матері)

11.05.2018
Літ.-муз. вечір
Усе бере від Матері початок … Матуся наша – ангел на землі! (до Дня Матері)

18.05.2018
Книжкова виставка-інформація
Країни Європейського Союзу (до Дня Європи)

21.05.2018
Книжкова виставка-діалог
Лицарі патріотичної поезії (до дня пам`яті жертв політичних репресій)

23.05.2018
Патріотична година
Не вмре героїв вічна шана і з болем змішана гірким (до свята Героїв)

Шановні користувачі!
Чекаємо Вас у нашій бібліотеці! Якщо ви маєте намір подарувати нам книги - ми готові прийняти Ваш подарунок!!!
Наша адреса:
м.Здолбунів, вул.Шкільна, 39
тел.: (03652) 2-47-12

Бібліотека працює:
щодня з 9.00 до 18.15
вихідний день - субота
санітарний день - останній день місяця


Афіши


Анонс заходів на травеньМЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ


ДО 100-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ
РЕВОЛЮЦІЇ 1917–1921 РОКІВ

Нові документи


Природно-заповідний фонд ...
Електронні краєзнавчі книги
10-січ-2018
ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСН...
Методичні рекомендації
17-жов-2017
60 річниці Великої перемо...
Методичні рекомендації
18-чер-2017
Знайди свою зірку
Електронні краєзнавчі книги
18-чер-2017
Сценарій до Чорнобиля
Методичні рекомендації
18-чер-2017
Сценарій до Крут
Методичні рекомендації
18-чер-2017
Організація туристичних п...
На допомогу навчальному процесу
06-бер-2017

Каталог документів

Всього 169 файлів.

Книги ювіляри 2018

ПогодаВул. Шкільна, 39
Тел.: 2-47-12
Працюємо Пн-Пт,Нд
з 9-00 до 18-00
Яндекс.Метрика
Генерація сторінки: 0.023 сек. і 17 запитів до бази даних за 0.006 сек.
Web site engine code is Copyright © 2006 by SLAED CMS. All rights reserved.